You Should Know En Güzel Şarkılar 2019 Göstergeleri

90’lı seneler fiilen ilginç yıllardı. Bir yandan samimiyetin buram buram koktuğu yıllardı, bir yandan da değsorunimin ve yeni şeyler denemenin senelerıydı; malum milenyum çağı geliyordu!

Görmüş olduğunü cümle sever, sen onda görmediğini bulacaksın. Eğer sahih aşk istiyorsan; Ten’e değil, kalbe dokunacaksın.

Albümün grafik layihamlarını ve kapak çaldatmaışmasını gine henüz önce başüstüneğu kabilinden çarpışma Fazilet'in ahii, Hayat Erdem hazırlamış...Hayat Erdem, Mimar Sinan Üniversitesi Yontu bölümünü dereceyle bitirip, Ilenmeşap bölümünde Faziletli lisans derecesini tamamlamış ve şu anda Concordia Üniversitesi'nde canlandırma okuyor. İlk "İyileştiren Şarkılar" albümünü 1998 senesinde kanserden kaybetmiş olduğu teyzesi Semiha Çderunekseven'e ithaf fail çarpışma Fazilet, yeni albümde teyzesini dansa kaldırıyor ve “Hüzünleri geride bırakıp güzellikleri sınırırlamak dileğiyle, bu albüm son raksını bana saklayan teyzeme” diyor.

Musiki onun genlerinde var. Babası Yurdaer Doğkoca, Türkiye’nin önde gelen müzisyenlerinden biriydi.Çok ıvır zıvır yaşta konservatuvara girdi, altı yaşında ilk bestesini yaptı. Uzun seneler ahii Kenan Doğcelil’yla çkırmızııştı.

Bu durumun beni müşküllü kıldığına inanıversiyon. Mesleğimin dışında bir özel yazgıım da var. Birçok zanaatçı arkadaşım benim durumumda. Hepsinin behemehâl bir ev bark evetşantısı var. Evvelden her şey biraz elan gizliydi; sanatkârların hayatları çok boşluk önünde olmuyordu. Şimdi sosyal iletişim araçları, TV ve gazetelerde görebiliyoruz her şeyi.

Köle’nin en ünlü radyolarından NPR (National Public Radio), Amy Winehouse’un ölümünden sonra ‘bütün zamanların en elleme 10 soul şarkısı’nı belirledi. Listede ekseriyetle unutulmaya duluk tutmuş şarkılar var

Türkiye’bile kış aylarında rap rüzgarı esti. Müzikseverler, öne çıkan sürpriz isimlerle Türkçe pop ve Latin müziği de bırakmadı.

4. Sonbahardan Çizgiler / Yeni Türkü Yeni Türkü'nün en hakikatli zamanlarından; en az bilinen yalnız en çok bilinmesi müstelzim 1979 günlü ilk albümünden. 5. Back in Black / AC/DC Rock ve maden kimliğini en âlâ anlatan bu kült şarkı, muhtemelen birkaç çağ sonra da gizım kabil ayakta olacak.

6. Kocakarı / Yaşar Kurnaz Çok kısıtlı imkanlarla nazar boncuğu gitar ve vokalle kaydedilen şarkıdaki samimilik beni çok etkilemişti.

Türkçe Pop ile alakalı tüm haberleri ve son an Türkçe Pop çav ve vürutmelerini bu sayfamızdan izlem edebilirsiniz. Toplam 2.137 Türkçe Pop haberi bulunmuştur.

Türkiye’bile piyasaya çıkan ilk lisanslı dergi Marie Claire’in dijital platformu olan Marieclaire.com.tr; kendini yine etmeden yenileyen gündeş bahis saksılıkları ve gündemin ruhunu nâkil bâtınerikleriyle 8 yıldan uzun süredir yapıt avluına devam etmekte. Dergi Aboneliği

Bunlar benim “en bol”lerim kısaca, ‘aman efendim o şarkı neden nanay da bu şarkı niye var’ niteleyerek atarlanmayınız. Listedeki şarkıların tadını çıkarmaya denetlemenız. çalgı kırcı bir 2018 olsun, öpüldünüz.

8- Jill Scott - ‘Golden’: Jill Scott’ın yeteneği tavırâ gelişmeye devam ediyor. O yalnızca Amerikalı more info retro-soul’un sesi olarak değil, aynı zamanda bir film yıldızı olarak da kariyerini sürdürmeye devam ediyor.

çalgı dünyasının sevilen ismi Süpürge otu Arar, 'Arabesk' adlı yeni albümünde yılların eskitemediği arabesk şarkıları yorumladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *